Vetura me qera Audi A8Kjo veture ka pasur 5531 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/01/2017 20:21

60 EUR në ditë
300 EUR në javë


LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 140 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi S8 Rent a Car "Te Muja"

Audi A8 S8.
2006
362 PS
Full opsion , Alominium body.
Per adhuruesit e luksit dhe shpejtesis kjo eshte vetura perfekte.
Ju mirepresim.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: