Vetura me qera Fiat BravoKjo veture ka pasur 904 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/01/2017 20:23

40 EUR në ditë
210 EUR në javë


LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 160 000 KM

Gjendja Vendi
- Skënderaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

FIAT Bravo Rent a Car "Te Muja"

Rent a Car "Te Muja" / Vetura me Qera / Qmimi fillestar prej 14.99
Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar vetëm prej 14.99 € 24/H
Mos shpenzoni më tepër
Rent A car "Te Muja " gjithmonë zgjedhja më e mirë
#Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja
#Te sigurta per ju dhe familjet tuaja
#24 Ore Assistenc , Free kmm
#Gjithmone sherbimet me te mira per ju
#Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire
#Ju garantojmë cilësi dhe siguri.
Info dhe rezervime
+37744226513 + Viber
+37744621543 + Viber
+37744167753 + Viber
JU MIRPRESIM ☺

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: