Vetura me qera Renault ClioKjo veture ka pasur 568 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/03/2017 22:21

25 EUR në ditë


LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Viti

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Rent a Car LEO

Pranimi apo derzimi ne Airoport apo ne vendet perkatse. Ju Mirpresim!

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik


Shpërndaje: