Vetura me qera BMW 320Kjo veture ka pasur 977 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/03/2017 23:01

40 EUR në ditë


LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
20 cm³ 228 115 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Bmw

Rent a Car Fita & Nori

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Xenon

 •  Hidraulik


Shpërndaje: