Vetura me qera BMW 320Kjo veture ka pasur 579 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/03/2017 00:06

40 EUR në ditë


LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
20 cm³ 281 533 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW

Rent a Car Fita Nori
+377.45-699-895

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Klimë(AC)

  •  Mbyllje qendrore

  •  ESP

  •  CD

  •  Fellne

  •  Xenon

  •  Hidraulik


Shpërndaje: