Vetura me qera Opel CorsaKjo veture ka pasur 2856 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/03/2017 00:06

25 EUR në ditë


LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
17 cm³ 251 853 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Genti

  • Ferizaj
  • 045-699-895

Opel corsa

Rent a Car Fita & Nori

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  CD

  •  Fellne

  •  Hidraulik


Shpërndaje: