Vetura me qera Volkswagen Golf VKjo veture ka pasur 1490 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/04/2017 10:27

25 EUR në ditë


LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Viti

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Rent a Car LEO / Vetura me Qera

Huazo veturën tënde Golf 5 në Rent a Car Leo, me çmim të volitshëm. Mund të na kontaktoni në çdo kohë, 24/7.Pranimi apo dorzimi Aeroport Prishtin/Shkup apo. Ne vendet perkatse pa shpenzime shtes.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik


Shpërndaje: