Vetura me qera Mercedes-Benz 320Kjo veture ka pasur 834 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/04/2017 10:27

40 EUR në ditë


LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Viti

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Rent a Car LEO / Vetura me Qeea

Huazo veturën tënde Rent a Car Leo, me çmim të volitshëm. Mund të na kontaktoni në çdo kohë, 24/7. Pranimi apo dorzimi Aeroport Prishtin-Shkup apo ne vendet perkatse pa shpenzime Shtes

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik


Shpërndaje: