Vetura me qera Opel SignumKjo veture ka pasur 496 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/04/2017 10:05

30 EUR në ditë


LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Signum Automatic Rent a Car

Opel Signum Automatic, Klimatronik, Lëkure etj

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: