Vetura me qera Mercedes-Benz S 350Kjo veture ka pasur 4595 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/04/2017 20:06

150 EUR në ditë


LLoji Viti
Karavan 2009

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3500 cm³ 110 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Tiranë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Jepet me Qera Mercedes Benz S-Class FULL OPSION

Jap me Qera MERCEDES BENZ S-CLASS
4-MATIC
FULL OPSION LUNGO

Ideale per raste familjare si: Dasma,fejesa,ditelindje si dhe Mature
SHERBEJME VIP


Listen e plote te makinave tona si dhe cmimet perkatese e gjeni ne: www.albania-auto.com/makinat
Per me shum info ju lutem kontaktoni ne: +355682022275

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: