Vetura me qera Opel ZafiraKjo veture ka pasur 952 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/05/2017 11:14

35 EUR në ditë


LLoji Viti
Minivan 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Jap me qera Opel Zafira 2.2 tdi ,2003 Prizren

Rent a car Galaktika, Prizren Jep me qera
Opel Zafira , viti 2003 , dizel 2.2 , me hargjime shum te vogla, me 7 ulese, me klim , me goma të reja , i servisuar ..
Cmimi 35 euro /24 ore , per me shume dite cmimi i negocueshem.
Rent a car Galaktika Prizren, ka ne dispozicion edhe automjete tjera te kategorive te ndryshem.
Me marrveshje ju sjellim edhe ne aeroport.
Mire se vini 044 561 633

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  CD

  •  Fellne

  •  Hidraulik


Shpërndaje: