Vetura me qera Volkswagen Golf VIKjo veture ka pasur 1692 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/06/2017 03:54

35 EUR në ditë


LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 75 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Arbex Rent a Car Vetura Me Qera

#Golf6 2012 2.0 GTD Qmimi 35€ /24h
#OpelCorsaD 1.3eco diesel 2010 Çmimi 28€ /24h
#Golf6 2012 1.4 trendline Qmimi 35€ /24h
#AudiA6 TDI Qmimi 50€ /24h
#MercedesBenzML 270CDI FinalEdition Qmimi 50€ /24h
#BMW525d E60 qmimi 50€/24h

Rezervo tani edhe përfito 10% zbritje

Kalo pushime fantastike me #ArbexRentACar

#ArbexTeam ju mundëson ta merrni veturën tuaj ne airoport pa çmim shtesë..

Ju mirëpresim !

Tel:+37744988010 viber
+37745188010
[email protected]

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: