Vetura me qera Audi A6Kjo veture ka pasur 2211 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/09/2017 19:08

35 EUR në ditë


LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Tjeter 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 155 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Arbex LAB - Pastrim Me Avull

Arbex Lab - Pastrim me Avull,
Arbex bene pastrimin me avull ne interierin dhe exterierin e veturave, Largon te gjitha njollat dhe aromat e pakendshme ne veturen tuaj

Rezultate te garantuara.

Ju mirëpresim !

Tel:+37744988010 viber
+37745188010
[email protected]

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: