Vetura me qera Mercedes-Benz ML 270Kjo veture ka pasur 1302 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/06/2017 15:54

50 EUR në ditë
280 EUR në javë


LLoji Viti
Xhip/SUV 2006

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2700 cm³ 120 989 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Arbex Rent a Car Vetura Me Qera

#Golf6 2012 2.0 GTD Qmimi 35€ /24h
#OpelCorsaD 1.3eco diesel 2010 Çmimi 28€ /24h
#Golf6 2012 1.4 trendline Qmimi 35€ /24h
#AudiA6 TDI Qmimi 50€ /24h
#MercedesBenzML 270CDI FinalEdition Qmimi 50€ /24h
#BMW525d E60 qmimi 50€/24h

Rezervo tani edhe përfito 10% zbritje

Kalo pushime fantastike me #ArbexRentACar

#ArbexTeam ju mundëson ta merrni veturën tuaj ne airoport pa çmim shtesë..

Ju mirëpresim !

Tel:+37744988010 viber
+37745188010
[email protected]

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: