Vetura me qera Peugeot 301

Kjo shpallje ka pasur 848 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/06/2017 13:15
✨ SPONZORIZO SHPALLJEN 🚀

45 EUR në ditë

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 0 000 KM

McRent

Këtë vit Mercom Company është zgjeruar edhe ne segmentin e Rent a Car duke ju ofruar makina cilësore të brendit PEUGEOT , dhe të gjitha me KM 00

Gjendemi në Çagllavicë, në magjistralen Prishtinë-Shkup (km 3-të)

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpalljet e fundit


Shfaq te gjitha