Vetura me qera Volkswagen PassatKjo veture ka pasur 758 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/09/2017 13:29

30 EUR në ditë


LLoji Viti
Karavan 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Nderimi

 • Prishtinë
 • 044237567

Jap me qira Passat 3C

Vetura ipet me qira prej 3 dit e me shum, nuk jepet me pak se 3 dit.
kontakti ne tel. 044237567 dhe 049237567 dhe ne viber si dhe permes E-mailit.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: