Vetura me qera Mercedes-Benz C 220Kjo veture ka pasur 973 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/09/2017 13:29

30 EUR në ditë


LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Nderimi

 • Prishtinë
 • 049237567

Mercedes c200 automatik

Jap veturen me qira mercedes c220 automatik dizel
Kontakti ne 044237567 dhe ne 049237567 dhe ne viber si dhe permes E-mailit

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: