Vetura me qera Fiat PuntoKjo veture ka pasur 827 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/09/2017 13:29

20 EUR në ditë


LLoji Viti
Minivan 2005

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 10 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Nderimi

 • Prishtinë
 • 049237567

Fiat Punto

Lshoj veturen me qira ne gjendje te rregullt teknike
kontakti ne 044237567 dhe 049237567 dhe ne viber

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: