Vetura me qera Fiat PuntoKjo veture ka pasur 1118 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/09/2017 13:28

15 EUR në ditë


LLoji Viti
Minivan 2005

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Nderimi

 • Prishtinë
 • 049237567

Fiat Punto

jap me qira

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: