Vetura me qera Peugeot 301Kjo veture ka pasur 2546 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/08/2017 14:20

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Rent a Car VIP Line / Vetura me Qera / Start Price 19.99

Rent a Car VIP Line / Vetura me Qera / Start Price 19.99

Rent a Car VIP Line / Vetura me Qera / Qmimet fillojne nga 19.99euro
Ju ofron ofertat me te mira per veturat me te rehatshme, Me sigurime KASKO dhe sherbime 24/h
+38344 404 303
+38349 404 303

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: