Vetura me qera Peugeot 208Kjo veture ka pasur 2097 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/08/2017 16:46

30 EUR në ditë
30 EUR në javë


LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Rent a Car VIP Line / Vetura me Qera / Start Price 19.99

Rent a Car VIP Line / Vetura me Qera / Start Price 19.99

Rent a Car VIP Line / Vetura me Qera / Qmimet fillojne nga 19.99euro
Ju ofron ofertat me te mira per veturat me te rehatshme, Me sigurime KASKO dhe sherbime 24/h
+37744 404 303
+38649 404 303

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik


Shpërndaje: