Vetura me qera Volkswagen Golf VIKjo veture ka pasur 3303 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/05/2021 13:48

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Rent a Car Dardania +38345880888 / 045880888 Golf 6 viti 2012 dizel 1.6 TDI

Rent a Car Dardania GOLF 6 VITI 2012 DIZEL 2.0 TDI
Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni

+38345880888 / 045880888
RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport te prishtinesë


GOLF 6 VITI 2012 DIZEL 2.0 TDI


Rent a Car Dardania / Vetura me Qera / Qmimi fillestar prej 19.99
Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar vetëm prej 19.99 € 24/H
Mos shpenzoni më tepër
Rent A car " Dardania " gjithmonë zgjedhja më e mirë
#Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja
#Te sigurta per ju dhe familjet tuaja
#24 Ore Assistenc , Free kmm
#Gjithmone sherbimet me te mira per ju
#Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire
#Ju garantojmë cilësi dhe siguri.
Info dhe rezervime

+38345880888 / 045880888


Shpërndaje: