Vetura me qera Opel VectraKjo veture ka pasur 940 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/09/2017 18:53

20 EUR në ditë
120 EUR në javë


LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Lorik

  • Prishtinë
  • 0037744167345

Jap veturen me qira Opel Vectra CC

Vetura ipet me qira 20 euro dita
Mundesisht 2 dit perpara per rezervim.
100% gjendje te rregullt
Diesel/economic
Air Condition

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Drita mjegulle

  •  ESP

  •  Hidraulik


Shpërndaje: