Vetura me qera Citroën C3Kjo veture ka pasur 799 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/11/2017 00:20

40 EUR në ditë
210 EUR në javë


LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 11 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Jap veturen me qera citroen c3 i ri

Leshohet vetura me qera e tipi c3 po ashtu dhe shum lloje te ndryshme

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Ulëse me nxemje

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: