Vetura me qera Renault Alpine A110Kjo veture ka pasur 1180 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/07/2018 21:35

50 EUR në ditë
300 EUR në javë


LLoji Viti
Xhip/SUV 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 0 040 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

rent a car PREMIUM

japim vetura me qera veturat posedojn sigurim kasko .veturat i dergojm aty ku i duhet klientit si ne aeroport ,hotel etj.

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Senzorë parkimi

  •  Dritare elektrike

  •  Mbyllje qendrore

  •  Ngjyrë metalike

  •  Senzorë shiu

  •  Xenon

  •  4x4

  •  Navigacion

  •  Timon multifunksional


Shpërndaje: