Vetura me qera Peugeot 301Kjo veture ka pasur 378 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/04/2018 13:38

45 EUR në ditë


LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Rent a Car VIP Line / Vetura me Qera / Start Price 19.99

Rent a Car VIP Line / Vetura me Qera / Qmimet fillojne nga 14.99euro x 7 dite 105 ne jave
Ju ofron ofertat me te mira per veturat me te rehatshme, Me sigurime KASKO dhe sherbime 24/h
Info: www.vipline-ks.com
Vala: 044 404 303


Shpërndaje: