Vetura me qera Volkswagen Golf VIIKjo veture ka pasur 935 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/04/2018 13:23

60 EUR në ditë
360 EUR në javë


LLoji Viti
Limuzinë 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1000 cm³ 0 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Vetura me Qera

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: