Vetura me qera Volkswagen Golf VIIKjo veture ka pasur 659 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/04/2018 13:24

50 EUR në ditë
300 EUR në javë


LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Argjendtë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1100 cm³ 100 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GB Nacional

 • Ferizaj
 • 00377-45-150-500, 045-150-501

Vetur Me Qera

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu


Shpërndaje: