Vetura me qera Volkswagen PoloKjo veture ka pasur 681 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/05/2018 08:34

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Rent a Car VIP Line / Vetura me Qera / Start Price 19.99

Volkswagen Polo 1.2 TSI 2014 manual
Me ne jeni rehat dhe te sigurt .....
Rezervo Tani...
044 404 303
049 404 303
www.vipline-ks.com


Shpërndaje: