Vetura me qera Mercedes-Benz VitoKjo veture ka pasur 4104 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/05/2018 12:30

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Minivan 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Rent a Car VIP Line / Vetura me Qera / Start Price 19.99

Mercedes Vito 2018 automatik dizel 9 ulese full opsion ....
Me ne jeni rahat dhe te sigurte...
Rezervo tani ...
044 404 303
049 404 303
www.vipline-ks.com

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: