Vetura me qera Citroën C-Elysée



Kjo veture ka pasur 787 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/05/2018 12:40

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Rent a Car VIP Line / Vetura me Qera / Start Price 19.99

Citoren c-elyse 2017 manual benzin
Me ne jeni rahat dhe te sigurte...
Rezervo tani ...
044 404 303
049 404 303
www.vipline-ks.com


Shpërndaje: