Vetura me qera Opel ZafiraKjo veture ka pasur 1217 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/12/2020 12:24

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 180 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Rent a Car Dardania OPEL ZAFIRA VITI 2009 DIZEL 1.9 TDI 7 ULSE +38345880888 / 045880888

Rent a Car Dardania OPEL ZAFIRA VITI 2009 DIZEL 1.9 TDI 7 ULSE

Rent a Car Dardania
Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni

+38345880888 / 045880888
RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport te prishtinesë

Rent a Car Dardania / Vetura me Qera / Qmimi fillestar prej 19.99
Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar vetëm prej 19.99 € 24/H
Mos shpenzoni më tepër
Rent A car " Dardania " gjithmonë zgjedhja më e mirë
#Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja
#Te sigurta per ju dhe familjet tuaja
#24 Ore Assistenc , Free kmm
#Gjithmone sherbimet me te mira per ju
#Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire
#Ju garantojmë cilësi dhe siguri.
Info dhe rezervime

+38345880888 / 045880888


Shpërndaje: