Vetura me qera Fiat PuntoKjo veture ka pasur 14034 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/12/2015 12:16

15 EUR në ditë


LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 130 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN

JAP VETUREN FIAT PUNTO ME QIRA
3-6 DITE X 15 EU
7 -10 DITE X 13 EU
11-25 DITE X 12
25-50 DITE 10 euro dita

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Dritare elektrike


Shpërndaje: