Vetura me qera Renault ClioKjo veture ka pasur 9611 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/06/2015 09:46

42 EUR në ditë
294 EUR në javë


LLoji Viti
Tjetër 2013

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 30 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Renault Clio

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: