Vetura me qera Mercedes-Benz C 230Kjo veture ka pasur 11640 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/06/2015 09:46

35 EUR në ditë
245 EUR në javë


LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2300 cm³ 150 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

MERCEDES

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: