Vetura me qera Fiat StiloKjo veture ka pasur 9354 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/09/2016 16:08

33 EUR në ditë


LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 150 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Fiat

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: