Vetura me qera Audi A4Kjo veture ka pasur 10119 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/09/2016 16:08

60 EUR në ditë


LLoji Viti
Karavan 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
- Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: