Vetura me qera Volkswagen Golf VIIKjo veture ka pasur 578 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/05/2019 15:07

50 EUR në ditë


LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 700 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Rent a Car / Vetura me Qera

Rent a Car / Vetura me Qera
#Rezervo tani ju garantojme per cmimet me te lira dhe sherbimet me te mira
#Merr veturen tende ne Aeroportin e Prishtines
#Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja
#Te sigurta per ju dhe familjet tuaja
#Udhtoni vetem me vetura te reja
#Full casco Sigurim , 24 Ore Assistenc , Free kmm
#Gjithmone sherbimet me te mira per ju
#Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire
#Ju garantojmë cilësi dhe siguri.

TEl +383 44 777 701


Shpërndaje: