Vetura me qera Citroën C-ElyséeKjo veture ka pasur 1029 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/12/2018 15:08

40 EUR në ditë
250 EUR në javë


LLoji Viti
Limuzinë 2018

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 0 550 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

JAPIM MAKINA ME QERA

VETURAT POSEDOJN SIGURIMIN KASKO .VETURAT I DERGOJM N AEROPORT DHE HOTEL.


Shpërndaje: