Vetura me qera Volkswagen Golf VIKjo veture ka pasur 1000 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/06/2020 09:11

40 EUR në ditë
250 EUR në javë


LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1998 cm³ 125 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Jap veturen Golf 6 tdi me qera

Japim vetura me qera

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Navigacion


Shpërndaje: