Vetura me qera Volkswagen Golf VIIKjo veture ka pasur 1987 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/07/2019 15:22

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Volkswagen Golf VII

Volkswagen Golf VII
Me ne jeni rehat dhe te sigurt...
Rezervo tani...
044 404 303
049 404 303
www.vipline-ks.com


Shpërndaje: