Vetura me qera BMW X5Kjo veture ka pasur 1280 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/07/2019 12:51

150 EUR në ditë


LLoji Viti
Xhip/SUV 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW X5

BMW X5
Me ne jeni rehat dhe te sigurt...
Rezervo tani...
044 404 303
049 404 303
www.vipline-ks.com


Shpërndaje: