Vetura me qera Mercedes-Benz A 160

Kjo shpallje ka pasur 961 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/08/2019 10:53
✨ SPONZORIZO SHPALLJEN 🚀

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Mercedes-benz A160

Planifiko pushimet dhe beje gati veturen.
Mjafton një telefonat dhe ne ju ofrojm veturen që ju përshtatet me se miri.
Rezervo tani ndjehu rehat dhe VIP.

- 24h Asistence (24/7)
- CASCO insurance included (for MK & AL)
- Unlimited Km
- Ne garantojm per cilësin e veturave tona!
📞 : +383 49 404 303
📞 : +383 44 404 303

Shpalljet e fundit


Shfaq te gjitha