Vetura me qera Peugeot 301Kjo veture ka pasur 843 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/10/2019 09:28

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PEUGEOT 301

Planifiko pushimet dhe beje gati veturen.
Mjafton një telefonat dhe ne ju ofrojm veturen që ju përshtatet me se miri.
Rezervo tani ndjehu rehat dhe VIP.
- 24h Asistence (24/7)
- CASCO insurance included (for MK & AL)
- Unlimited Km
- Ne garantojm per cilësin e veturave tona!
http://www.vipline-ks.com/
📞 : +383 49 404 303
📞 : +383 44 404 303

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: