Vetura me qera Peugeot 307Kjo veture ka pasur 6774 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/06/2015 16:01

35 EUR në ditë


LLoji Viti
Karavan 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 120 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Rent A Car ENZO

Rent A Car ENZO VIBER +38649666616

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: