Vetura me qera Lincoln Town CarKjo veture ka pasur 503 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/04/2020 11:07

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2000

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
6000 cm³ 6 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Shtime

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Vetura dhe Limuzina me Qera “ DINI “

VETURA DHE LIMUZINA ME QERA " DINI "
TEL - 044 333 917 - 044 999 036
OSE VIBER - WHATS APP +38344333917
+38344999036 24H


Shpërndaje: