Vetura me qera Skoda FabiaKjo veture ka pasur 106 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/05/2020 23:00

20 EUR në ditë
105 EUR në javë


LLoji Viti
Limuzinë 2019

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1000 cm³ 20 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Tiranë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Makina me qera ne Rinas nga 10 euro/dita

AlbaniaOnline ofrom makina me qera në Tiranë dhe Rinas.
Çmimet me të lira në treg.
Modele të ndryshme, ekonomike, të lira, SUV, Furgona, 4x4.
https://albaniaonline.org


Shpërndaje: