Vetura me qera Opel Corsa



Kjo veture ka pasur 55 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/11/2020 22:30

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 215 053 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Suharekë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Corsa C 2006

Opel Corsa C
Motorr 1.3 CDTI
Viti i prodhimit 19.06.2006
Dritare elektronike
Klim
5 shpejtesi
Drita xenon
Goma te reja te veres dhe te dimrit
4 dyer
Shpenzime mininale
E sapo servisuar komplet
E mirembajtur dhe servisuar çdo her me kohe
Ne gjendje perfekte teknike dhe optike
Çmimi me marrveshje
Kontakt +38349290363

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon


Shpërndaje: