Vetura me qera Volkswagen Golf VIIKjo veture ka pasur 854 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/05/2023 17:24

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Karavan 2015

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 150 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

SEVEN RENT A CAR

SEVEN Rent A Car
Gjindemi me lokacion ne Vushtrri bejm dergimin e veturav ne airport posedojm modele te ndryshme te veturav ne gjendje shumë te mirë per kilent per me shumë na vizitoni ne facebook
SEVEN Rent A Car

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: