Vetura me qera Dacia SanderoKjo veture ka pasur 8075 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/10/2015 12:06

30 EUR në ditë
200 EUR në javë


LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 3 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Gjakovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Vetura me qera Dacia Sandero

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: